תמיכה ברישום למערכת הרשות

שלום רב ותודה על פנייתך לסיוע הטכני של מערכת התמיכות המקוונת

 להחלפת מספר אנא לחצו כאן

 

המערכת מבוססת על טכנולוגיית אינטרנט ותקשורת. תנאי הכרחי להצלחה ברישום  הוא שימוש במחשב תקין בו מותקן דפדפן מודרני וכן חיבור לאינטרנט מהיר

לפני שנפנה אליכם תומך מקצועי נבקשכם לנסות לפתור את הבעיה בעצמכם. אנא קראו בקפדנות את הרשום מטה
 

להלן רשימת בעיות/שאלות נפוצות ואופן הטיפול בהן:

1. הפסקתי את תהליך הרישום כי חסר לי מידע/מסמכים שעלי להשלים. האם כל מה שהזנתי עד כה יישמר?

כן, ניתן לחזור למערכת כל עוד היא פתוחה לרישום. לאחר בחירת התחום ניתן יש לגשת לאזור עדכון, להזין את מספר הטלפון הנייד עימו נרשמת לראשונה, לבחור שוב את תחום התמיכה המבוקש ולהמשיך בתהליך הרישום שהפסקתם בכניסה הקודמת.

2. כפתור ההרשמה לא מגיב ולא ניתן לעבור מעמוד הכניסה לעמוד הבא:

  • נא לוודא שבמחשב מותקן אחד מהדפדפנים הבאים: Google Chrome או Microsoft Edge או- Safari. שימוש בדפדפנים אחרים אינו רצוי ומשבש את תהליך ההרשמה. אם לא מותקן דפדפן מודרני על המחשב שלכם – נבקשכם להשתמש במחשב אחר.
  • אם אתם משתמשים באחד מהדפדפנים שהוזכרו לעיל ועדיין לא מצליחים לעבור מעמוד הכניסה לעמוד הבא, יש לנקות את ההיסטוריה ואת הזיכרון הזמני מהמחשב.
  • אם גם זה לא עוזר – ייתכן ויש לכם בעיית חיבור לאינטרנט, נא לנסות לבצע את התהליך ממחשב אחר שמחובר לאינטרנט מהיר ושיש בו דפדפן מתאים (הסעיף הראשון).
  • אם  לא מצליחים להירשם גם ממחשב אחר (שיש בו דפדפן מתאים והוא מחובר בחיבור מהיר לאינטרנט) – נא לעדכן אותנו במייל שלמטה ותומך מטעמנו יחזור אליכם טלפונית בהקדם.

2. בעמוד תחומי התמיכה התחום שלכם אינו מופיע ברשימת התחומים 

לא תקלה. .ייתכן ובעתיד ייתמכו תחומים נוספים

3. לא התקבל אישור על סיום התהליך למייל/סמס לטלפון:

יש לבדוק את תיבת הספאם (דואר זבל במייל). אם ההודעה  שההרשמה בוצעה בהצלחה נמצאת בתיבת הספאם, הכל תקין.
אם לא הגיעה הודעה גם  לתיבת הספאם סימן שנכשל תהליך העלאת הקבצים בשל בעיית גודל או תקשרות.

במקרה כזה, נא להיכנס למערכת שוב, להזדהות עם מס' הטלפו עימו נרשמתם ועם פרטי הארגון  ולהעלות את הקבצים הנדרשים  תוך הקפדה על כל אחד מהכללים הבאים:

  • להעלות למערכת מסמכים בפורמט PDF  בנפח קטן ככל הניתן - הנפח המקסימלי של מסמך בודד המומלץ להעלאה למערכת הוא 2.5 מגה בייט רצוי להעלות למערכת קבצים בנפח של עד כמה מאות KB לאחד. ניתן לכווץ מסמכי PDF לנפח מוקטן באמצעות אתר חינמי לכיווץ קבצים כמו האתר שבכתובת זו: https://www.sejda.com/compress-pdf
  • יש להעלות כל מסמך למקום המיועד לו במערכת ולא להעלות מסמכים בנושאים שונים ללשוניות לא מתאימות.

אם בצעת את כל ההנחיות שלעיל ועדיין הבעיה לא נפתרה אנא מלא את פרטיך משמאל  ותומל מקצועי יחזור אליכם במייל או טלפונית תוך שני ימי עסקים.

בהצלחה!

יצירת קשר